Львів отримав 25 терміналів Starlink

  • 25.03.2022, 12:58
  • Соломія Григор’єва
Львівський ІТ Кластер закупив термінали Starlink, які сьогодні передав міському голові Львова Андрієві Садовому. Їх використовуватимуть для об’єктів критичної інфраструктури міста.

Фото ІТ Кластеру
Фото ІТ Кластеру

«Велика подяка ІТ Кластеру за 25 комплектів Starlink. Сьогодні Львів на зв’язку з цілим світом незважаючи ні на що. Це крок до нашої перемоги», - сказав міський голова Львова.

«Ми закупили першу партію Starlink – це декілька сотень терміналів. Вже приїхали перші 25 штук і ми передаємо їх для критичної інфраструктури Львова. Відтепер критична інфраструктура міста буде мати зв'язок, не зважаючи на жодні обставини. Термінали Starlink в умовах війни є засобом спеціального зв’язку, тому ними варто користуватись лише в тому випадку, коли вже не працює кабельний інтернет.

Закупівля стала можливою завдяки тому, що Львівський ІТ Кластер домовився із компанією SpaceX та безпосередньо з Ілоном Маском, і ми дуже вдячні за те, що вони відгукнулись на нашу пропозицію.

Багато Starlink надходять напряму у вигляді гуманітарної допомоги для Міністерства цифрової трансформації, які розподіляють термінали по критичних точках країни. Ми взяли на себе закупівлю терміналів для західних областей України, щоб не забирати подаровані термінали від інших регіонів нашої країни, де вони зараз вкрай необхідні», – розповів Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластер.