9-річна Софійка, яка дивом вижила під час обстрілів у Миколаєві, зустрілась зі своїм кумиром у Львові

  • 12.05.2022, 19:32
  • Пресслужба ЛМР
Завдяки фахівцям Першого медоб’єднання, вдалось розшукати львівського тік-токера @maccoudi, який став кумиром для 9-річної Софійки. Дівчинка дивом вижила внаслідок обстрілу касетними снарядами житлових кварталів Миколаєва та зараз відновлюється у львівській лікарні Св. Миколая. Нещодавно здійснилась одна із її мрій – зустріч із відомим блогером.

«Мрії здійснюються. Наша 9-річна Софійка зустрілася із своїм кумиром - львівським тік-токером @maccoudi – Романом Мироненком.

Хлопець відвідав дівчинку у Лікарні Св. Миколая. Спеціально для Софійки Роман написав пісню і заспівав її у лікарняній палаті. А ще вони разом записали відео у Тік-Ток.

Софійка розповідає, що навіть не могла повірити, що зустрінеться зі своїм кумиром. І була дуже щасливою.

Зовсім скоро дівчинка поїде в Нідерланди на реабілітацію. Софійка обіцяє писати про свої враження та реабілітацію у своєму аканті в Instagram - @sofiavavrenyk», - розповідають у Першому медоб’єднанні Львова.

До слова, історію 9-річної Софійки лікарі називають справжнім дивом. Уламок від касетного снаряду пройшов більше 11 см крізь увесь її мозок від лобної ділянки до потилиці під час обстрілу на вулицях Миколаєва. А вже через місяць після отриманої травми дівчинка наново вчиться робити перші кроки та починає розмовляти.

Більше про її історію – за посиланням.