Завтра Львів прощається з Героєм Ростиславом Збриським

  • 01.08.2022, 16:57
  • Пресслужба ЛМР
Завтра, 2 серпня, Львів попрощається з Героєм Ростиславом Збриським, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

фото ілюстративне, автор: Роман Кайман

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Біографічна довідка Героя

Ростислав Збриський (10.10.1976-29.07.2022). Львів’янин. Навчався у ліцеї №93 Львівської міської ради. Після отримання професійно-технічної освіти вступив на військову службу. Згодом закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «комп’ютерні науки».

У мирний час працював інженером із вендінгових систем у ТзОВ «Кіберенергія». Любив котів, захоплювався рибальством.

Із початком повномасштабного вторгнення, вступив до лав територіальної оборони. Захищав Батьківщину від російських окупантів у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

У Ростислава Збриського залишилися мати та батько.