У Львові з’явиться закапелок Маркіяна Іващишина

  • 18.08.2022, 14:21
  • Пресслужба ЛМР
У Львові з’явився закапелок Маркіяна Іващишина та площа Станіслава Лема. Відповідні рішення щодо вшанування цих знакових постатей у міському просторі Львова сьогодні ухвалили на сесії міськради.

Відтак, в пам’ять про  відомого політичного, громадського і культурного діяча Маркіяна Іващишина скверу між вул. Вірменською та пл. Музейною присвоїли назву «Закапелок Маркіяна Іващишина». А площу на перехресті вулиць Сахарова та Вітовського найменували в честь відомого письменника-фантаста і філософа Станіслава Лема.  

Крім того, частину вул. Козельницької (від вул. Стрийської до Центру ім. Митрополита Андрея Шептицького УКУ) перейменували на вул. Сокола-Батька - з метою збереження історичної пам’яті, нагадування про історичні події та явища, що мали безпосередній стосунок до Львова. 

«Мова про невелику площу в межах вул.Козельницької. Відновлюємо історичну справедливість про видатне товариство, яке займалося патріотичним та тіловихованням – так воно раніше називалося», - зазначив під час представлення проєкту ухвали перший заступник міського голови Львова Москаленко.