За два тижні Львівспецкомунтранс зібрав десять мішків бляшанок для окопних свічок

  • 16.11.2022, 16:21
  • Пресслужба ЛМР
Працівники ЛКП «Львівспецкомунтранс» зібрали десять мішків бляшаної тари. Ємності передадуть волонтерам для виготовлення окопних свічок для воїнів ЗСУ. Ініціатива продовжується, відтак львів’ян просять й надалі приносити використані бляшанки у спеціальні контейнери.

«Ініціативу зі збору бляшанок ми розпочали наприкінці жовтня. Наші містяни одразу відгукнулись на заклик і почали активно приносити бляшанки, у спеціальні контейнери, які ми розставили. І ось за цих два тижні вони повністю заповнені.

Ми зібрали їх, відсортували, і тепер доправяємо волонтерам. Волонтери виготовлятимуть з них окопні свічки для українських захисників. Такі заготовки допоможуть зігрітися, висушити речі та навіть приготувати собі їжу в польових умовах», – розповів Микола Стебельський, головний інженер ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Нагадаємо, контейнери для збору використаної бляшаної тари ЛКП «Львівспецкомунтранс» розміщені на майданчиках у Личаківському районі за адресами: вул. Барвінських, 16; вул. Лисенка, 32; вул. Мучна, 32; вул. Юрія Руфа, 5 (колишня вул. Некрасова); вул. Ніжинська, 9; вул. Парфановичів, 3; вул. Піскова, 17; вул. Смольського, 7; вул. Черемшини, 6 та вул. Чернігівська, 7. Ініціатива не завершена, львів’ян і надалі просять долучатись до збору.

«Закликаємо приносити чисті бляшанки і лише ті, які мають тверді стінки та дно. Не годяться з-під газованих напоїв чи пива. Вони від високої температури плавляться», – додав Микола Стебельський.

Комунальники нагадують, у контейнери для бляшанок не можна викидати побутове сміття та опале листя. Це додає роботи працівникам підприємства та волонтерам.