Завтра Львів попрощається із Героєм Юрієм Гординським
01.01.2023, 15:35
Пресслужба ЛМР
Завтра, 2 січня, Львів попрощається із Юрієм Гординським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.
Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.
Біографічна довідка Героя
Завантажити фото
Юрій Гординський (02.01.1990-27.12.2022) Львів’янин. Навчався у Середній школі №4 (сьогодні - Львівська лінгвістична гімназія). Здобував освіту на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання проходив строкову військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Працював у сфері IT-технологій. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся до лав 80-ї бригади задля оборони Батьківщини від російських загарбників. Був одним із захисників, що визволяли місто Херсон від окупанта, виконував бойові завдання на південному та східному напрямках. У Юрія Гординського залишилися батьки, брат, сестра та дві бабусі.
Версія сайту Львівської міської ради для незрячих та користувачів із вадами зору
Версія сайту Львівської міської ради адаптована для незрячих користувачів. За допомогою програмного забезпечення, програм невізуального доступу до робочого столу комп'ютера, які працюють за рахунок мовного оповіщення користувача про об'єкти на робочому столі і вікнах, діях і процесах, користувач може користуватися сайтом Львівської міської ради без будь-яких перешкод.
За допомогою спеціальних програм для незрячих, користувач може контролювати те, що читає, переміщаючи курсор до відповідної області тексту за допомогою миші або стрілок на клавіатурі. Деякі програми також можуть конвертувати текст у шрифт Брайля, якщо користувач комп'ютера має дисплей Брайля.
Рекомендоване програмне забезпечення:
NVDA — безкоштовне програмне забезпечення для читання з екрану комп'ютера, можливості обирати голоса та конвертувати текст у шрифт Брайля.
JAWS — платне програмне забезпечення для читання з экрану комп'ютера, можливості обирати голоса, підтримка двох моніторів.
Orca (для дистрибутивів на базі Linux) — вільне програмне забезпечення для читання тексту з екрану комп'ютера, що надає доступ до робочого столу для слабозорих користувачів, забезпечує мовний супровід і відображення інформації на тактильний дисплей (брайлівський рядок), а також забезпечує збільшення екрану для людей із вадами зору. Програма Orca повністю адаптована під GNOME та KDE.