Завтра Львів попрощається із Героєм Юрієм Гординським

  • 01.01.2023, 15:35
  • Пресслужба ЛМР
Завтра, 2 січня, Львів попрощається із Юрієм Гординським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

фото ілюстративне

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі. 

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Юрій Гординський (02.01.1990-27.12.2022) Львів’янин. Навчався у Середній школі №4 (сьогодні - Львівська лінгвістична гімназія). Здобував освіту на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання проходив строкову військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Працював у сфері IT-технологій. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся до лав 80-ї бригади задля оборони Батьківщини від російських загарбників. Був одним із захисників, що визволяли місто Херсон від окупанта, виконував бойові завдання на південному та східному напрямках. У Юрія Гординського залишилися батьки, брат, сестра та дві бабусі.