Львівським волонтерам необхідна тканина для плетіння маскувальних сіток

  • 17.03.2023, 11:06
  • Пресслужба ЛМР
У Львові волонтери потребують тканини, щоби плести захисні маскувальні сітки для військової техніки. Матеріал можна принести до найближчого волонтерського центру. Важливо, щоб тканина мала «захисні» кольори: відтінки зеленого, коричневого та сірого. Також знадобиться біла тканина, яку можна фарбувати.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Як повідомляють в організації Zero Waste Lviv, тканину можна принести у Львівську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Романа Іваничука на пл. Ринок, 9 або у Храм Святих Володимира та Ольги, УГКЦ на вул. Симоненка, 5.

«Сьогодні є гостра потреба у матеріалі, оскільки з природними змінами необхідно змінювати й кольори маскувальних сіток для військової техніки. Відтак волонтерам потрібна тканина «захисних» кольорів, тобто різних відтінків зеленого, коричневого та сірого, а також біла тканина, яку можна фарбувати. Бажано, щоб матеріал був натуральним. Втім, не підходить тканина синього, червоного та іншого яскравого кольору, а також з блискітками чи така, яка відбиватиме світло», – повідомили на Facebook-сторінці ​​Zero Waste Lviv.

Крім цього, усіх охочих запрошують долучатися, аби допомогти у плетінні маскувальних сіток. У кожному з осередків, де плетуть сітки, охоче розкажуть про всі тонкощі роботи і навчать цій нескладній, але такій потрібній справі.