Перейти до основного контенту
22°
Похмуро
17 серпня 2026
Понеділок
22°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Мінлива хмарність
Вночі
20°
Ясно
18 серпня 2026
Вівторок
17°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
17°
Похмуро
Вночі
20°
Похмуро
19 серпня 2026
Середа
18°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Ясно
Вночі
14°
Похмуро
20 серпня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
18°
Мінлива хмарність
21 серпня 2026
П'ятниця
20°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Ясно
Вночі
16°
Ясно
22 серпня 2026
Субота
18°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Похмуро
Вночі
17°
Мінлива хмарність

Завтра Львів попрощається з Героєм Олегом Старченком

22 березня 2023, 16:05
Пресслужба ЛМР
У четвер, 23 березня, Львів попрощається з Олегом Старченком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Олег Старченко (05.04.1989-17.03.2023). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №64 I-III ступенів міста Львова (сьогодні – Ліцей «Гроно» Львівської міської ради). Закінчив тодішнє Середнє професійно-технічне училище №26. Після завершення навчання проходив строкову військову службу у місті Васильків.

У мирний час переважно працював за кордоном, протягом останнього періоду – на гуртовому ринку сільськогосподарської продукції «Шувар». Вів активний спосіб життя.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

У Олега Старченка залишилися брат, сестра, племінниці та племінники.