У суботу у Львові пластуни урочисто відсвяткують 111-ту річницю Пласту і висадять залізне дерево

  • 20.04.2023, 14:50
  • 1004
  • Пресслужба ЛМР
У суботу у Львові відбудеться День першої Пластової присяги. Це щорічна пластова акція, присвячена заснуванню найбільшої молодіжної організації України Пласт. Цього року Пласт святкує свою 111-ту річницю. А ще в межах заходу в одному з парків міста пластуни висадять пам’ятне залізне дерево.

Тож 22 квітня о 10:00 всі львівські пластуни від найменших, дворічних, пташат до найстарших пластунів зустрінуться у Парку культури та відпочинку у Львові на урочистому церемоніалі для святкування День першої Пластової присяги.

Програма святкування передбачає проведення урочистих пластових церемоніалів: пов’язання хусток пташат і новаків (прийняття до пластового гуртка), складання пластової присяги, надання відзначень за вагому пластову та суспільну корисну діяльність, проведення теренових змагів.

З ініціативи керівництва Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького під час заходу пластуни висадять пам’ятне залізне дерево. Воно символізуватиме міць усіх пластунів, які тримають вірність своїй присязі у тилу та на фронті.

Представників ЗМІ запрошують долучитись до висвітлення заходу 22 квітня з 10:00 до 12:00 за адресою - Парк культури у Львові (адреса). Детальна інформація та акредитація за телефоном - 050 5391995 (Марина).

Подія заходу у Фейсбук - https://fb.me/e/Qy7IfDmx

 Довідка

12 квітня 1912 року Пластову присягу на вірність Україні вперше склали 10 юнаків у Львові. Традиційно цей день вважають днем народження організації.