У Львові родичі захисників Маріуполя виступлять в театрі з перформансом «Матері Азову»

  • 19.05.2023, 13:55
  • Пресслужба ЛМР
У неділю, 21 травня, у Першому театрі відбудеться унікальний перформанс «Матері Азову». Участь у події візьмуть актори театру разом із рідними полонених азовців.

Зокрема, у постановці візьмуть участь рідні воїнів полку «Азов», які досі знаходяться в полоні. Документальна вистава побудована на основі реальних історій родичів та друзів азовців, зокрема їх особистих листувань та переписувань у соцмережах. Як зазначає керівниця проєкту Ірина Артим’як, у виставі матері, кохані, подруги азовців не грають, вони живуть, і ми можемо побачити частинку їхнього життя. 

Подія відбудеться 21 травня о 18:00 год на сцені Першого театру (вул. Гнатюка, 11). Вхід на подію вільний, але потрібно врахувати, що кількість місць - обмежена.

Нагадаємо,  20 травня 2022 року захисників та мешканців Маріуполя вивели з території металургійного комбінату «Азовсталь», що став захистом для людей від численних обстрілів ворогом. З того часу більшість військових полку «Азов», які боронили Маріуполь, перебувають у російському полоні.