Завтра Львів попрощається з Героєм Олександром Паламарчуком

  • 26.05.2023, 17:14
  • Пресслужба ЛМР
У суботу, 27 травня, Львів попрощається з Героєм Олександром Паламарчуком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Олександр Паламарчук (07.10.1977-23.05.2023). Уродженець міста Жовква Львівської області. 

Навчався у Жовківському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів №2 Львівської області. Закінчив Львівський національний університет природокористування за спеціальністю «інженер, будівельник».

Протягом останніх років працював у ТзОВ «Будівельна компанія Віп-Альянс».

Із задоволенням присвячував себе дітям, захоплювався рибальством та збиранням грибів.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем приєднався до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами на Харківщині, Донеччині та Луганщині у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Олександра Паламарчука залишилися дружина та двоє дітей.