Завтра Львів попрощається із захисником Андрієм Іваноньком

  • 11.02.2024, 13:44
  • Пресслужба ЛМР
У понеділок, 12 лютого, Львів попрощається із військовослужбовцем Андрієм Іваноньком, який загинув в боях з російськими окупантами, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

ілюстративне фото

Прощання із військовослужбовцем розпочнеться зі молитви о 10:30 у церкві св. Андрія, далі об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла буде чин похорону. Близько 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника

Андрій Іванонько (10.06.1976-05.02.2024) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №49 міста Львова.

Здобув освіту у колишньому Львівському технікумі житлово-комунального будівництва. Під час навчання проходив військову службу в Черкасах у лавах прикордонників.

Після завершення навчання спершу працював у сфері торгівлі, згодом – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Металопластик». Протягом останнього періоду працював у ТОВ «ЛТП «Україна». За словами рідних, Андрій Іванонько був «майстром на всі руки», енергійною, ініціативною та глибоко релігійною людиною».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у складі 117-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України спершу на Полтавщині і Київщині, а впродовж останнього часу – на південному напрямку.

У Героя залишилася тільки мама.