Перейти до основного контенту
21°
Мінлива
хмарність
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
32°
Ясно
Вночі
24°
Ясно

24 січня Львів попрощається із захисниками Віталієм Забабуріним та Василем Коротошиним

23 січня 2025, 17:04
Пресслужба ЛМР
У п’ятницю, 24 січня, Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Забабуріним та Василем Коротошиним, які боронили Україну від російських окупантів. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Віталія Забабуріна поховають на Личаківському кладовищі, Василя Коротошина – на Янівському кладовищі. 

Біографічні довідки захисників 

Віталій Забабурін (15.01.1996-17.05.2022) Уродженець села Білокузьминівка Донецької області.

Навчався у Білокузьминівській гімназії Костянтинівської міської ради. Закінчив Краматорський професійний ліцей. Після завершення навчання проходив строкову військову службу.

Протягом певного часу працював токарем на машинобудівному заводі. Обожнював працювати з деревом та металом.

У 2020 році підписав контракт зі Збройними Силами України. Виконував бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил у лавах 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після вторгнення російської федерації у лютому 2022 року родина Віталія була змушена переїхати до Львова. Сам він зустрів початок повномасштабної війни на передовій.

У Віталія Забабуріна залишилися мама, сестра та двоє племінників. 

Василь Коротошин (16.01.1981-22.01.2025) Львів'янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №62. Закінчив Технічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Після завершення навчання проходив строкову службу в Коломиї.

Працював спершу у місцевій охоронній компанії, а впродовж останнього періоду – експедитором. За словами родини, був винятково спокійною, доброю та доброзичливою людиною.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем вступив до лав Збройних Сил України. Боронив Україну у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.

У Василя Коротошина залишилися мама, брат, племінниці, хрещені діти та велика родина.