Перейти до основного контенту
20°
Ясно
23 червня 2026
Вівторок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
23°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
17°
Дощ, Похмуро
24 червня 2026
Середа
20°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Мінлива хмарність
26 червня 2026
П'ятниця
22°
Ясно
Вдень
26°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
27 червня 2026
Субота
22°
Ясно
Вдень
25°
Ясно
Вночі
18°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
24°
Ясно
Вдень
29°
Ясно
Вночі
18°
Ясно

Мер Львова зустрівся із британцем, що здійснив благодійну подорож велосипедом з Лондона до Львова

15 травня 2023, 16:08
Пресслужба ЛМР
Британець Том Хашемі (Tom Hashemi) здійснив велосипедну подорож з Лондона до Львова, в межах якої зібрав понад 21 тисяч фунтів на розмінування території України. Також чоловік привіз меру Львова листи від британських парламентарів, щоб допомогти містам Великої Британії та України посилити співпрацю.

У суботу Том приїхав до Львова, подолавши за два тижні близько 2000 кілометрів Європою. Першочерговою метою цієї поїзди став збір коштів на фандрайзинговій платформі для розмінування української території. Британця дуже вразило те, що від нерозірваних мін і снарядів через необережність та цікавість найчастіше потерпають діти. Маючи 5-річного сина, ця проблема його особливо зачепила, тому він вирішив збирати кошти саме на таку ціль.

Також в межах поїздки Том Хашемі привіз міському голові Львова Андрію Садовому листи від члена парламенту Рочдейла та депутатів британського уряду зі слова підтримки.

«Це був нелегкий шлях, але я радий, що все вдалося. Щасливий знову приїхати до красивого Львова. Сподіваюсь, що нам вдасться зміцнити зв’язки між Львовом та Лондоном», – зазначив британець.

В свою чергу Андрій Садовий подякував Тому за його подорож і підтримку України. Мер Львова презентував гостю екосистему людяності НЕЗЛАМНІ та розповів про співпрацю з різними містами-побратимами. Під час зустрічі домовились про подальшу співпрацю: зокрема, Том Хашемі спробує допомогти Львову налагодити партнерство з британськими містами.

«Щодня до Львова привозять нових поранених, тому для нас важливо мати найкращі умови і спеціалістів, щоб допомагати всім. Тож будь-яка співпраця з Великою Британією, може бути нам корисною: консультації медичних спеціалістів, фінансова підтримка, навчальні програми, тощо», – сказав міський голова Львова.