«Навіть у найтемніші часи ми бачимо в синьо-жовтих кольорах надію», — Андрій Садовий привітав українців з Днем Незалежності
24 серпня 2025, 11:53
Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий привітав українців з Днем Незалежності.
«У День Незалежності Центр UNBROKEN підсвітився синьо-жовтими кольорами. Це святковий жест, який має глибокий сенс. Бо у цих підсвічених патріотичними кольорами стінах б’ються тисячі сердець незламної України.
Навіть у найтемніші часи ми бачимо у цих кольорах надію, яка тримає нас і дає сили рухатися далі.
Разом ми – НЕЗЛАМНІ! Разом ми – Україна!», — написав міський голова Львова Андрій Садовий на своїй ФБ-сторінці.
