Переживши обстріл, пара вирішила заручитись у Ратуші (відео)

Під час однієї з коротких відпусток чоловік запропонував коханій одружитись і вона, звісно ж, погодилась. Минулого року вони навіть купили омріяний власний будинок: Оксана любить займатись садівництвом, а Ярослав – збирати друзів на барбекю.
Щодо весілля, то пара не хотіла святкувати в час, коли в країні стільки горя щодня, тому вирішили чекати закінчення війни. Але все змінилось 21 серпня, коли в їх дім влучила російська ракета…
Ярослав приїхав з фронту до мене в лікарню і сказав: «Скільки ми будемо чекати? Давай жити зараз». І дійсно, не знати, коли закінчиться війна, коли це все жахіття припиниться, треба жити і насолоджуватись, поки ми живі», – поділилась наречена Оксана.
І так вже за кілька днів у присутності батьків, рідних та друзів пара залучилась. Місце для події також вибрали особливе – кабінет міського голови Львова.
Під час заручин закохані попросили у батьків благословення та обмінялись символічними обручками.
«Я завжди вважала Ярослава своїм чоловіком. Від нього завжди була підтримка, допомога, тепле слово, але тепер це все офіційно, з батьками, з їхнім благословінням. Це як наступний крок до нашого життя», – додала Оксана.
фото Романа Балука для Львівської міської ради