Перейти до основного контенту
18°
Похмуро
13 липня 2026
Понеділок
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
22°
Мінлива хмарність
Вночі
12°
Мінлива хмарність
14 липня 2026
Вівторок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
24°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
17°
Дощ, Похмуро
15 липня 2026
Середа
21°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
25°
Мінлива хмарність
Вночі
16°
Дощ
16 липня 2026
Четвер
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро
17 липня 2026
П'ятниця
24°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
22°
Похмуро
18 липня 2026
Субота
25°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
20°
Ясно

У понеділок Львів прощатиметься з Героєм Павлом Ткаченком

23 жовтня 2022, 15:57
Пресслужба ЛМР
Завтра, 24 жовтня, Львів попрощається з Героєм Павлом Ткаченком, який загинув в бою, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міських церемоній прощань та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.
Фото ілюстративне. Автор - Роман Кайман
Фото ілюстративне. Автор - Роман Кайман

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Міська церемонія прощання з Героєм на площі Ринок відбудеться об 11:30. Поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Павло Ткаченко

(25.12.1990-12.10.2022)

Уродженець міста Маріуполь Донецької області.

Після отримання середньої освіти працював на будівництві, був різноробом. Разом із сім’єю проживав у місті Дружківка Донецької області.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів.

Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 17-го окремого мотопіхотного батальйону «Кіровоград» 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Павла Ткаченка залишилися цивільна дружина та двоє дітей.