Бразильські футболісти відвідують Львів з нагоди 500-річчя Реформації

  • 30.06.2017, 14:59
  • 2617
  • Максим Бадік
Цієї п’ятниці та на вихідних для дітей і підлітків проходять майстер-класи з футболу від футболістів з Бразилії. Захід проходить в рамках святкування 500-річчя Реформації. З-поміж футболістів – екс-півзахисник київського «Динамо» Діого Рінкон.

Цього року в Україні відбувається святкування 500-річчя реформації у Європі. У рамках світового туру у місто Лева завітали 17 бразильських футболістів-професіоналів, які колись грали на високому рівні, щоб продемонструвати майстер-клас з футболу.

Найвідоміший з них – колишній гравець київського «Динамо» Діого Рінкон.

«Я відчуваю особливі почуття до вашої нації. Я мав прекрасні моменти під час футбольної кар’єри в Україні. Хотів повернутися в Україну та розказати про іншого себе – Бог дав мені прекрасну можливість повернутися до вас. В Україні у мене були кубки, титули, гроші. Сьогодні я хочу служити вам – через ту любов, яку Бог мені дає щодо людей. В тому числі – через той футбол, у який ми вміємо та любимо грати. Відчуваю, що цей талант, який дав нам Бог, може вплинути на життя суспільства на краще», - розповів Діого Рінкон.

Програма заходів:

Захід

Дата

Локація

Майстер-клас для дітей і підлітків (8-15 років) за участю бразильських футболістів

30.06. – 01.07 (10.00-17.00)

Штучні поля біля стадіону «Україна»

«Кубок Реформації» з міні-футболу

30.06. – 01.07

СК «Медик»( вул. Горбачевського, 24)

Товариський поєдинок: ветерани ФК «Карпати» -  команда бразильців

01.07. (19.00)

Стадіон «Україна» (Вхід вільний)

Нагородження переможців «Кубка Реформації» та спілкування з бразильськими футболістами

02.07. (16.00-18.00)

Штучне поле церкви Євангельських Християн (вулиця, Зелена, 11б)

Показовий поєдинок між командою-переможцем «Кубка Реформації» та бразильськими футболістами

02.07. (18.30)

Штучне поле церкви Євангельських Християн (вулиця, Зелена, 11б)

«Ми вже 12 років займаємося схожими проектами у цілому світі. Вдячні клубу ФК «Карпати», що відкрив двері для нас, щоб ми мали спільні проекти. Місія нашої організації – любити людей. Працювати нелегко – ми розуміємо, що самі по собі схожі проекти ми б робити не могли. Дякуємо «Карпатам», що мають подібні цінності. Футбол може змінювати суспільство на краще – хочемо робити це у вашому місті», - заявив керівник бразильської команди, засновник Brazil Soccer Academy Жефферсон Луїз Роша Франко.

Захід проводиться за ініціативи оргкомітету «Реформація 500 років», Львівської міської ради та футбольного клубу  «Карпати».