У притулку для бездомних з нагоди Різдва римо-католицька громада організувала святкову вігілію

У притулку для бездомних, що на вул. Мазепи, 48, з нагоди Різдва провели святкову вігілію. До спільної Різдвяної молитви та трапези долучились Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький та міський голова Львова Андрій Садовий.

фото Олег Кохан
Фото Олег Кохан

Міський голова Львова Андрій Садовий подякував римо-католицькій громаді за турботу щодо людей, які опинились у складних життєвих обставинах.

«Ми в ці дні повинні пам’ятати тих, кому є важко, і маємо бути всі разом», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, сьогодні римо-католицька спільнота м. Львова розпочала святкування Різдва за Григоріанським календарем. У Латинському катедральному соборі (парафія Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, площа Катедральна, 1) о 18.00 год відбудеться традиційна Різдвяна урочиста Меса («Пастирка»), яку очолить Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький. З розкладом Різдвяних богослужінь у римо-католицьких храмах м. Львова можна ознайомитись тут.

Довідка

12 листопада цього року відбулось урочисте освячення Дому милосердя для безхатченків та найбільш потребуючих міста, де може жити 40 бездомних чоловіків. Щодня у їдальні притулку можуть готувати їжу для 300 осіб. В наступних планах Центру також створення майстерні на 15 робочих місць для мешканців Дому милосердя.

Притулок розташований на вул. Гетьмана Мазепи, 48 біля костелу. Цим закладом для безхатченків і бідних опікується Згромадження Братів Альбертинців у Львові.