«Буде освячення води на пл. Ринок, де будуть брати участь всі конфесії», - мер Львова про Водохреща

  • 16.01.2018, 13:32
  • Христина Процак
У п'ятницю, 19 січня, о 13.30 год. у Львові на площі Ринок розпочнеться традиційний щорічний загальноміський чин освячення води, участь в якому візьмуть представники всіх християнських конфесій міста. Зокрема, духовенство Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Римо-Католицької Церкви та Протестантських Церков.

«Буде освячення води на пл. Ринок, де будуть брати участь всі конфесії. Це наша добра традиція, яка триває більше 12 років, коли всі конфесії спільно освячують воду. Ті місця, які використовуються для купання, будуть для тих охочих, хто любить зануритись в ополонку. Я, наприклад, це роблю щороку. Але це моя приватна справа. Ми маємо багато водойм, температура сприяє, якщо хтось має бажання», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

На пл. Ринок для проведення чину освячення води ЛМКП «Львівводоканал» традиційно встановить спеціально облаштований резервуар і забезпечить його водою. Об’єм цьогорічного резервуару становитиме 1500 літрів.

«Ми ретельно стежимо за технічним станом резервуару, виконуємо дезінфекцію та промивку. Артезіанська вода, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачатиметься на площу Ринок з допомогою автоцистерни Галицького ЛШЕД. Резервуар буде встановлений 18 січня увечері, а 19 зранку його наповнять водою», - повідомив заступник директора ЛМКП «Львівводоканал» Юрій Свізінський.