«Слухайте і любіть своїх дітей, тому що їхніми устами часто говорить Бог», — Андрій Садовий

• 30.05.2019, 10:21
  • Прес-служба ЛМР
Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий взяв участь у VIII Національному молитовному сніданку України, який відбувся в Києві. Його організували з метою духовного єднання і порозуміння політиків, урядовців, дипломатів та релігійних лідерів України й світу. Мер Львова закликав усіх не нарікати, а завжди любити своїх дітей та прислухатися до їхньої думки, адже часто через них до нас промовляє Господь.

фото: Радислав Усеев

«Я маю велике щастя спільно з Катериною — моєю дружиною. Бог нас благословив дітьми, і ми маємо п’ять прекрасних хлопців. Але я маю певний жаль, бо не завжди приділяю достатньо часу своїм дітям. І якщо би не моя Катерина, було би дуже складно. І дуже часто ми в Україні нарікаємо на наших дітей, що вони нас не слухають, що ми колись були кращими. Пригадую одну розмову з Богданом Гаврилишиним — а це один з найвідоміших українців світу. Коли його якось спитали: «Через ваші руки прийшли тисячі дітей з цілого світу. То діти яких країн проявляли найбільший талант?». На це пан Богдан, подумавши, сказав, що в Індії є одна каста, де є правило: якщо батьки займаються бізнесом чи іншою активністю, вони завжди дозволяють дітям бути разом з ними. І власне ті діти, коли потім приїжджали у Швейцарію на навчання, проявляли набагато вищі рівні готовності отримувати нові знання. А чи є так у нас? Чи ми запрошуємо наших дітей, коли маємо якісь справи, чи кажемо — почекай, не заважай, тут старші мають поговорити.

Сьогодні світ змінюється шаленими темпами, що дуже важко зорієнтуватися, і я, наприклад, дуже часто питаю поради у своїх дітей", — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також він розповів історію свого життя, коли у 2015 році в його будинок кинули гранату. Тоді ж його діти запропонували помолитися за цього чоловіка.

«Хочу вам розказати одну історію свого життя. 2015 рік, осінь, я приходжу ввечері додому, привітався з дружиною, з дітьми, і ще не встиг роздягнутися, як тут лунає великий вибух, зникає світло, спрацьовує сигналізація, і діти починають плакати. Шок. Я вибіг на вулицю і зрозумів, що в будинок полетіла граната. Перед тим ми вже мали неприємні інциденти: будинок двічі обстрілювали з гранатомета, і за рішенням суду, біля будинку стояв пост поліції, і цього чоловіка, який кидав цю гранату, затримали. Потім через певний час Катерина мене запитала, чи я знаю, що було, коли я виходив тоді на вулицю. Саме тоді старший син Іван сказав: „А давайте всі разом сядемо і помолимося“. А середущий син Тадей сказав: „Давайте помолимося за того чоловіка, який кинув гранату“. Ви розумієте, яка це мудрість? Це мудрість, яку говорили діти. І дуже часто ми шукаємо, через кого нам Господь Бог дасть свою істину, через кого буде промовляти. А Бог дуже часто промовляє через наших дітей. Тому що їхні душі є чистими і світлими. Тому моя порада всім: слухайте і любіть своїх дітей, тому що їхніми устами говорить Бог», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, 23 травня у Львові в дворику копальні кави відбувся перший Молитовний сніданок. Його організували з ініціативи Церков міста та з нагоди Року сім'ї. У події взяли участь не лише представники духовенства, влади та громадських організацій, а й представники галузі культури, медицини й освіти. До молитовного сніданку долучився й мер Львова Андрій Садовий. Він зауважив, що такі сніданки стануть у Львові традиційними.

фото: Радислав Усеев