Сьогодні на парафії св. Папи Івана Павла ІІ освятили пам’ятник на його честь

Настоятель парафії св. Івана Павла ІІ о. Григорій Драус пригадав присутнім слова святого Папи: «З тобою є Христос. Не лякайся труднощів, але іди вперед».
«Ці слова пролунали 26 червня 2001 року, навпроти цього місця. Цей пам’ятник, звернений у напрямку центру міста, буде надалі пригадувати нам важливість продовження його місії. Саме цим і займається парафія на його честь. Ми присвячуємося євангелізації, формуванню сімей, освіті дітей, катехизації дорослих та молоді, благодійності. У цьому пам’ятнику св. Папа Іван Павло ІІ благословляє місто. Дякуємо усім благодійникам, які подарували цей пам’ятник, що служитиме нам і наступним поколінням», - зазначив о. Григорій Драус.
«Сьогодні хочемо подякувати Господу за те, що 20 років тому Папа Йоан Павло ІІ відвідав нашу українську землю, відвідав нашу єпархію Львівську. Дякуємо за те, що він молився з нашою Церквою тут, у Львові. Дякуємо за всі слова, які він до нас промовив. Через заступництво св. Івана Павла ІІ прагнемо випрошувати Боже благословення для нашої Батьківщини, для всіх людей нашої країни і для всіх вірних, щоб ми відкрили свої серця на Божу благодать, зростали у вірі і святості», - наголосив Митрополит Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.
Взяв участь в урочистостях також директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Євген Бойко.
Додамо, що після освячення пам’ятника, всі гості події долучилися до Святої Меси.
фото: Оксана Бабенко