У День покровителя міста Львова відбудеться екуменічна молитва

  • 04.05.2022, 12:59
  • Пресслужба ЛМР
За доброю традицією, у День покровителя міста Львова – святого Юрія, організовують спільну екуменічну молитву представників духовенства різних конфесій. Молитва відбудеться у п’ятницю, 6 травня, о 15:00 у Гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла (вул. Театральна).

фото з архіву

 Цьогоріч в особливий спосіб помоляться за весь український народ, наше військо та Львів. Як розповів настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, єднаючись у молитві, наближаємо перемогу України у війні.

«Той, хто розпочинає війну, походить від сил зла. Перемогти зло і диявола, очевидно, без молитви неможливо. Захисники України боронять правду, вони воїни, які несуть світло. Саме вони часто просять про молитву. Спільна міжконфесійна молитва дуже важлива, адже усі ми разом, об’єднані молитвою, наближаємо нашу перемогу, перемогу добра над злом», – сказав о. Тарас Михальчук.

До спільної молитви запрошують долучатись львів’ян та гостей міста. Про особливості цьогорічного Дня міста в умовах воєнного стану розповів директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко: «Цього року День міста особливий. Ми не можемо його святкувати, розуміючи що на передовій наші хлопці бережуть наш спокій і нашу державу. Але молитва – це важлива складова перемоги. Тому в день нашого покровителя святого Юрія проситимемо допомоги у Бога за наших військових, волонтерів і за наше місто».

Додамо, що на сторінці ресурсу «Духовна велич Львова» у Facebook відбуватиметься онлайн-трансляція екуменічної молитви.