Пластуни передадуть львів’янам Вифлеємський вогонь миру

  • 06.12.2023, 16:33
  • Пресслужба ЛМР
14 грудня пластуни Львова передадуть громаді Вифлеємський вогонь – символ добра і підтримки у складні часи. Скаути щороку запалюють вогонь у Вифлеємі і привозять його в Україну, тож вже наступного тижня кожен охочий зможе запалити свою свічку від Вифлеємського вогню.

фото з архіву, автор: Роман Балук

Понад 20 років пластуни беруть участь у скаутській естафеті передачі вогню, запаленого у Вифлеємі. І вже понад 9 років він шириться Україною у часі війни.

«Нехай цієї зими вогонь стане символом підтримки один одного. Запрошуємо кожного і кожну долучитися до скаутської традиції і поділитися Вифлеємським вогнем зі своєю родиною, сусідами, друзями, а заразом подарувати їм тепло, усмішку і підтримку. Неси вогонь добра», – запрошують пластуни.

Коли: 14 грудня о 18:00.

Де: Архикатедральний Собор Святого Юра (площа Святого Юра, 5).

Довідка

Пласт – український скаутинг, найбільша молодіжна організація України. Вже 110 років Пласт виховує свідомих, відповідальних громадян і провідників українського суспільства. Кожного року пластуни-волонтери вкладають більш як 668 000 годин у виховання дітей і щорічно проводять понад дві сотні пластових таборів по всій Україні.

Вифлеємський вогонь миру – міжнародна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі. Акція була заснована 1988 року як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. Першими ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом – інших країн. До України вогонь вперше потрапив завдяки пластунам у 1992 році.