У День покровителя міста Львова помолились за Україну

Як зауважив настоятель Гарнізонного храму отець Тарас Михальчук, єднаючись у молитві, наближаємо перемогу України у війні.
«Сьогодні у нашому храмі ми попрощалися з трьома захисниками України. Гарнізонний храм вже традиційно є символом нашої боротьби за свободу і незалежність. Тому дуже дякуємо, що ви прибули на цю молитву, яка дуже потрібна сьогодні. Адже серед численних прохань захисників України, на першому місці є молитва. Захисники просять про молитву, вони відчувають, що молитва творить цей небесний купол над ними і нашою країною», - сказав отець Тарас Михальчук.
Цього року День міста особливий тим, що не можемо його святкувати як завше, розуміючи, що на передовій наші воїни бережуть наш спокій і нашу державу. На цьому наголосив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко. Але молитва – це важлива складова перемоги, тому в день покровителя міста спільно просили допомоги у Бога за наших військових, волонтерів, наше місто і всю країну.
фото: Роман Балук