У Львові погасили ювілейну марку до 25-річчя апостольського візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України

Долучились до події духовенство, міський голова Андрій Садвоий та інші представники міської влади, депутати.
Блаженніший Святослав, отець і Глава Української Греко-католицької церкви, благословив погашення марки та наголосив на значенні цієї події для Львова і всієї України.
Також погашення марки благословив Високопреосвященний архієпископ Вісвальдас Кульбокас — Апостольський Нунцій в Україні.
«Я вдячний Богові, що ми тут є разом. Сьогодні ця подія поєднує церкву, міську раду, депутатів, тому що віра має бути втіленою. Через цю подію ми також приносимо нашу молитву і просимо, аби Іван Павло ІІ молився за Україну і за нас», — сказав архієпископ Вісвальдас Кульбокас.
«Ми молилися, аби Святіший Отець прийняв запрошення і приїхав до України. Ми святкуємо щоразу нові ювілеї минулого візиту Папи, але вже час мати нові візити», — зазначив Блаженніший Святослав.
У церемонії погашення марки взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, архієпископ Вісвальдас Кульбокас — Апостольський Нунцій в Україні, д-р Михайло Плоцідем — ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, о. Роман Кравчик — настоятель Архикатедрального собору святого Юра УГКЦ, Мирослав Маринович — почесний громадянин міста Львова, капелан Львівської міської ради Андрій Сіданич, а також о. Орест Фредина — парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.




