Львів напрацював можливість оповіщення в разі відсутності електроенергії

  • 17.02.2022, 13:31
  • Марія Демчина
Мерія Львова напрацювала маршрути для мобільного оповіщення в разі, якщо буде частково чи повністю відімкнена електроенергія. На цьому наголосив під час сесії керівник міського управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Микола Грицайцук.

фото ілюстративне
фото: Ірина Середа

«В разі повного відключення електроенергії, опрацьовані маршрути для мобільного оповіщення – є 7 авто: по 1 машині в кожній адміністрації та 1 машина в управлінні. Додатково хочемо закупити ще 20 автомобілів. Будуть нанесені маршрути, щоб за найменший час провести оповіщення.

В разі часткового відключення освітлення, з допомогою дизель-генераторів є можливість оповістити населення з допомогою 8 гучномовців, які здатні передати текстові повідомлення», - зазначив керівник міського управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Микола Грицайцук.

Нагадаємо, сьогодні сесія затвердила програму заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки. Її напрацювали виконавчі органи мерії спільно із територіальною обороною Львівщини.