Мер Львова прокоментував звернення міськради до керівництва держави та підготовку міста до надзвичайних ситуацій

  • 23.02.2022, 11:44
  • Мар’яна Щепанська
Львівська мерія затвердила спільне звернення усіх фракцій до керівництва держави та очільників міст-партнерів щодо реакції на новий акт військової агресії Російської Федерації та важливості посилення обороноздатності України. Як відзначив міський голова Львова Андрій Садовий, лише спільна праця та спільна боротьба проти зовнішнього ворога здатні привести державу до перемоги.

фото: Роман Балук

«Дякую всім керівникам фракцій. Сьогодні дуже непростий день, багато рішень буде прийматися в державі, буде багато важливих зустрічей. Сьогодні ми тут, у мирному Львові, в державі, що знаходиться в складному періоді свого життя. І від нас багато залежить, адже на нас звертають увагу, багато міських голів телефонують, питають поради. У першу чергу, ми маємо мати залізні нерви та швидко приймати оперативні рішення. Сьогодні важко спрогнозувати, чи ми зберемось, як і плануємо, на наступну робочу сесію, чи на нас можуть чекати якісь екстремальні умови і незвичайні ситуації. Тому прошу вас кожен свій день скеровувати на ті справи, які ви маєте робити як обранці громади, чесно робити свою роботу. Це дуже важливо, тому що є комісії і рішення, які треба приймати», – зазначив мер Львова на засіданні сесії міськради.

Він також акцентував на важливості підтримки військових на передовій.

«Учора я мав розмову з командиром нашої 80-ки. Вони сьогодні на передовій позиції. Дав чіткий перелік, що потрібно. Сьогодні ми дали це в роботу: частину будемо оперативно закуповувати за бюджетні кошти, частину – буду звертатись до підприємців, можливо, до колег-депутатів. Також є чіткий запит від 24-ї бригади. Є потреби нашої Академії сухопутних військ. Сьогодні підтримка наших військових на передовій – це питання номер 1. Ми надаємо максимальне сприяння, кожного дня знаходимо додаткові резерви і допомагаємо нашим хлопцям на передовій. Це наша спільна справа, наша держава», – відзначив міський голова.

Розповів Андрій Садовий і про те, як функціонуватиме місто в режимі надзвичайних ситуацій.

«У першу чергу, ми повинні забезпечити функціонування міста у цей непростий період. Ми заздалегідь почали підготовку до цього. Маємо бути у хорошому здоров’ї, тому що сьогодні кожен день є важливий, і ми маємо цінувати цю мить життя у мирній державі та готуватися кожного дня, аби бути сильнішими. Тому вишколи, вміння та володіння зброєю, надання першої домедичної допомоги – це надзвичайно важливо. До речі, це є хорошими ліками від стресу. Також ми маємо можливість подавати санітарний об’єм води за відсутності електроенергії. А якщо не буде зв’язку – робити оповіщення. Втім, чим довше люди сидять у мережах, тим більше є переживань, тому потрібно більше часу витрачати на реальну роботу. Ми повинні бути готові», – сказав мер міста.

Відтак, міський голова подякував депутатам Ради за спільну роботу в умовах загрози надзвичайної ситуації.

«Ще раз дякую за спільну працю та підтримку всіх рішень, щоб ми якісно забезпечували роботу нашого міста в режимі можливих надзвичайних ситуацій. Цінуймо цю мить, коли ми є разом. Робота, продемонстрована за останній час, дає велику віру, що Україна має шанс. Тому що найбільшою загрозою для нашої держави завжди був розбрат. А коли ми єдині – ми непереможні», – відзначив міський голова.

Прочитати звернення міської ради до керівництва держави можна за посиланням.

відео: Андрій Андрух