«Поки дебатують, чи закривати небо над Україною, гинуть люди, щодня», – мер Львова

  • 14.03.2022, 13:37
  • Мар’яна Щепанська
Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував учорашні ракетні удари РФ по Міжнародному центру миротворчості, що в селі Старичі Яворівського району. Він, зокрема, підкреслив, що сьогодні війна дійшла кордону з Європейським Союзом і є відповідальністю всієї світової демократичної спільноти.

фото: Роман Балук

Про це мер Львова заявив під час пресконференції у медіацентрі «Україна», що на пл. Ринок, 32.

«Учора ми всі були шоковані обстрілами Міжнародного миротворчого центру. Найсильніше вибухи було чути не нам у Львові, а саме з польського боку. Вчора я мав багато розмов із польськими мерами, політиками, і вони починають розуміти, що війна вже є на межі з Європейським Союзом. Тож рішення, які має приймати ЄС і вся демократична спільнота, повинні бути своєчасними. Поки дебатують, чи закривати небо над Україною, гинуть люди, щодня. Кожен політик, який сьогодні дебатує, чи підтримувати Україну, має розуміти, що це його персональна відповідальність», – зазначив міський голова.

Нагадаємо офіційні канали отримання інформації:

До уваги журналістів! Уся оперативна інформація для представників ЗМІ – на Telegram-сторінці Lviv Media Center (https://t.me/lvivmediacenter).

відео: Андрій Андрух