Мер Львова закликав на Великдень не забувати про безпеку і відвідувати літургії в ранковий час або долучитись до них онлайн

  • 22.04.2022, 23:04
  • Пресслужба ЛМР
З огляду на війну з росією рішенням Ради єпископів Львова визначено, що нічних богослужінь на Великдень проводити не будуть. Міський голова Львова Андрій Садовий закликав з розумінням поставитися до прийнятого церковним керівництвом міста рішення та в першу чергу дбати про свою безпеку, аби не дати агресору жодного шансу на провокації.

Фото - Роман Балук

«Церковне керівництво Львова прийняло рішення не проводити нічних Богослужінь з суботи на неділю. Всі служби завершаться до 23:00 і розпочнуться після 6:00.

Наша віра в Бога і Україну міцна і непохитна. Але розуміємо, що ворог сатаніє і ми не можемо дати йому жодного шансу на провокації. Поки над головами літають ракети, а на землі працюють російські диверсанти, в Україні немає більш або менш безпечних міст. Прошу усіх вірян правильно зрозуміти це рішення і відвідати Великодню літургію у ранковий час або онлайн.

Бережіть себе! Підтримуйте Збройні Сили України! Ми переможемо!, - закликав мер Львова.

Водночас нагадуємо, міське управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони акцентувало на важливості у час Великодня пам’ятати про безпеку та не ігнорувати сигналу сирен «Повіряна тривога» і спускатись в укриття.