Мер Львова розповів деталі ранкових ракетних обстрілів

  • 15.05.2022, 15:00
  • Мар’яна Щепанська
Вибухи, які вранці 15 травня було чутно у Львові, – наслідки роботи протиповітряної оборони. Тим не менш, російським ворожим ракетам вдалося поцілити у військовий об’єкт у Яворівському районі Львівщини – за 15 км від кордону з ЄС та НАТО. На щастя, обійшлося без жертв. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«4 ракети влучили у військовий об’єкт у Яворівському районі. Його повністю знищено. На щастя, без жертв. Сили ППО збили 2 ракети. Вибухи, які було чутно у Львові, – це, власне, наслідок роботи протиповітряної оборони. Дякуємо, що бережете нашу безпеку», – зазначив міський голова.

Мер також акцентував на близькості ворожої цілі до західного кордону: «Цього разу ціль була за 15 кілометрів від кордону з Польщею, ЄС і НАТО. Дальність запущених ракет – 1,5 тисячі кілометрів. Тепер розмови пропагандистів про необхідність денацифікації Польщі не виглядають просто п’яними криками», – підкреслив Андрій Садовий.

Міський голова вкотре закликав львів’ян не ігнорувати повітряні тривоги, йти в укриття та продовжувати працювати на українську перемогу.