У Львові затвердили програму підтримки добровольчих формувань

  • 13.09.2022, 15:11
  • Пресслужба ЛМР
Програму підтримки добровольчих формувань Львівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки затвердили сьогодні на виконкомі. Вона передбачає низку заходів для діяльності та якісної підготовки формувань до виконання завдань територіальної оборони.

фото: Роман Балук

Програму ініціювало міське управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.

Ця програма, зокрема, передбачає: впровадження системи підготовки добровольчих формувань до виконання завдань територіальної оборони; створення матеріально-технічної бази для проведення навчань; облаштування приміщень (робочих місць), обладнання пунктів дислокації; матеріально-технічне забезпечення (придбання обладнання, інвентарю, перевезення, забезпечення пальним та спецодягом тощо).

До слова, з початку повномасштабної воєнної агресії, у межах Львівської громади сформовано більше сорока добровольчих формувань з чисельністю у кілька тисяч учасників. Протягом останніх місяців добровольчі формування територіальної громади активно залучені до виконання завдань територіальної оборони, проходять навчання та злагодження дій.