У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу української армії (відео)

На сьогодні ми співпрацюємо з львівськими бригадами, які надають нам перелік вакантних посад з коротким описом – що саме вимагається та яка заробітна плата. Тобто людина може ознайомитися з цими посадами. І тоді, якщо якась із посад зацікавить, ми контактуємо з військовою частиною і зводимо уже безпосередньо їх між собою, щоб вони могли продовжити своє спілкування. Якщо все завершиться успішно, то ми контролюємо процес аж до успішного укладення контракту, а якщо ні – то ні, будемо шукати або іншу спеціальність, або ставити людину в резерв», - пояснила рекрутерка Галина, яка працює у центрі.
Після вибору бажаної посади людина матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини. Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку (1 місяць) та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби.
Таким чином, центри рекрутингу долучатимуть українців та українок до Сил безпеки та оборони України через підписання контракту з відповідною військовою частиною. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.
Сьогодні є вакансії водіїв, слюсарів, механіків, поварів, кінологів, є дуже багато вакансій бойових і небойових професій, і люди повинні це знати. Плюс, як ви знаєте, ми від міста даємо певні виплати для тих, хто готовий йти в десантні війська і морську підходу – це плюс 50 тисяч гривень певного стимулу. Тому краще свідомо зрозуміти, в чому ти сильний, підготуватися, і тоді йти захищати країну», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.
Пілотний проєкт у Львові має відточити механіку роботи центрів для масштабування на інші регіони та міста.
«Кожен свідомий громадянин не повинен боятися, а іти в центр рекрутингу, тому що тут повістки не видають. Тут кожен може собі обрати ту спеціальність, професію, з якою він може принести користь нашим Збройним силам і нашій державі», - наголосив Артур Ніязов, керівник Львівського обласного центру комплектування.
Дізнатись більше про рекрутинговий центр у Львові можна за телефонами: (032) 254 62 81; (032) 254 62 80.
Нагадаємо, у Львові також працюють рекрутингові центри бригади спеціального призначення НГУ «Азов», 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, львівської 103-ї бригади ТрО та батальйону «Вовки Да Вінчі».
відео Андрія Андруха для Львівської міської ради
фото Романа Балука для Львівської міської ради