У межах ініціативи «Помста Лева», сьогодні, 26 червня, Львівська міська рада від громади передала для фронту автомобілі, безпілотники, зарядні та електростанції, виносні антени та ноутбуки. Допомогу отримали 10 військових частин на загальну суму понад 10,2 млн грн.
У дворику Ратуші в спеціальних коробках стоїть обладнання, яке передають військовим. Це безпілотники, зарядні та електростанції, антени та інше.
Так, сьогодні передали: 3 автомобілі, 10 квадрокоптерів Autel 4N та 1 БпАК «Мара», 11 зарядних станцій та 4 портативні електростанції, 25 зарядних пристроїв до акумуляторів, 5 виносних антен та мережевий подовжувач, 2 ноутбуки та планшет.
Допомогу отримали різні підрозділи: механізовані і штурмові війська, сили спеціальних операцій, гвардійці, прикордонники, бригади територіальної оборони та радіоелектронної боротьби.
У мерії наголошують: техніку й обладнання для воїнів купують постійно за кошти платників податків Львівської громади — у межах загальноміської програми підтримки Збройних сил, на яку цього року передбачено понад 1 мільярд гривень. Також торік загальна сума такої підтримки від громади Львова становила1 мільярд 115 мільйонів гривень.