У Львові продовжили до 2030 року програму «Безпека житлових кварталів»

«Ця програма дозволяє підвищувати рівень безпеки в житлових кварталах. Це важливо з точки зору превенції, тому що наявність відеонагляду в житлових районах знижує рівень злочинності, допомагає уникнути правопорушень і загалом покращує безпекову ситуацію. Також це дає можливість у разі вчинення злочинів швидко встановити всіх причетних осіб і допомагає правоохоронним органам якісно реагувати на події.
Крім того, місто економить кошти на встановленні камер спостереження та супутнього обладнання, адже частину витрат фінансують мешканці, зокрема ОСББ», — розповів керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.
Як додали в управлінні безпеки та вуличної інфраструктури ЛМР, про початок прийому заявок від мешканців щодо облаштування систем відеонагляду у будинках чи на прилеглих територіях, буде повідомлено додатково.
Загалом впродовж 2022−2024 років у межах цієї програми у житлових кварталах міста встановили 221 камеру спостереження.
Також камери у Львові облаштовують за загальноміською програмою «Безпечне місто». Зараз муніципальна мережа відеоспостереження об'єднує близько 2 тис. відеокамер.