У Славську відбудеться літній табір для дітей-сиріт

  • 09.06.2016, 17:44
  • 1045
  • Уляна Шпуляр
З 12 до 17 червня у Славському триватиме "Літня, навчально-відпочинкова школа для батьків-вихователів ДБСТ та прийомних сімей", організована всеукраїнським громадським об'єднанням "Асоціація - Моя родина". Цього року до активного та продуктивного відпочинку долучаться і діти з інтернату "Добре серце", що в с. Новий Милятин.

«Коли приходить літо, дуже багато дітей-сиріт просто залишаються в інтернатах, бо їм немає куди податись. Це створює незручності вихователям, які теж хочуть відпочинку, та й самі діти не кращим чином проводять літні канікули. Тому ми організували таку акцію "Активне літо для дітей з інтернату", щоб знайти можливості для дитячого відпочинку. Уже який рік "Асоціація - Моя родина" організовує свою літню школу для багатодітних сімей. І ми раді і дякуємо пансіонату "Славський", який дозволив дітям з інтернату взяти участь в цій школі», - розповів Олег Бакулін, представник товариства допомоги "Свербивус".

Проект "Активне літо для дітей з інтернату" було започатковано минулого року. Тоді 5 дітей-сиріт змогли безкоштовно відпочити в літньому таборі. Цього року їхня кількість збільшиться вдвічі.

«Було дуже приємно спостерігати, як діти з інтернату находять спільну мову з іншими дітьми. Так, є різниця у вихованні, так є інші моменти, але коли доходить до спілкування, то відкидаються усі стереотипи. І не важливо, чи ти зі Сходу, чи з Заходу, чи є в тебе батьки чи немає. Головне - яка ти людина. Для дітей такі речі важать найбільше», - додають в ГО "Свербивус".

Проект "Активне літо для дітей з інтернату" запрошує до співпраці волонтерів, соціально-відповідальний бізнес та представників ЗМІ. Дізнатись більше та долучитись можна за тел. 063-17-43-758.