Діти з інтернату успішно пройшли туристичний квест

  • 21.11.2016, 14:49
  • 1075
  • Уляна Шпуляр
У неділю, 20 листопада, діти із середньої санаторної школи-інтернату №1 для дітей з серцево-судинними захворюваннями та львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2 взяли участь у туристичному квесті парком Знесіння. Організаторами заходу виступили громадське об'єднання "Свербивус", за підтримки ГО "Граніт".

Дітям необхідно було пройти по натягнутому канаті, скласти палатку, розпалити вогонь трьома сірниками, перемогти в інтелектуальному змаганні, навчитись стріляти з пневматичного пістолета, розгадати ребус та відкопати скарб. І усе це - за відведений час.

«Команди формувались із дітей з різних навчальних закладів. Учасникам було потрібно навчитись співпрацювати один з одним, подолати внутрішні бар'єри та упередження, щоб досягти успіху», - розповів представник ГО "Свербивус" Олег Бакулін.

На переможців чекали призи від партнерів заходу: розважального центру "Веселий вулик" та "Дитяча планета", скеледрому "Бухта" та компанії "Шипшина".

Дізнатись більше про квест можна за посиланнями: http://sverbyvus.org.ua/ua/news/Dety-yz-ynternata-uspeshno-proshly-turystycheskyy-kvest/.

ГО «Свербивус в соцмережах:

https://vk.com/sverbyvus, https://www.facebook.com/sverbyvus.org.ua/