Понад 18 тисяч мешканців можуть до 1 вересня подавати заяви на перерахунок коштів за зекономлені енергоносії

  • 09.06.2017, 16:23
  • 1220
  • Марія Демчина
Відповідно до внесених змін у призначенні субсидій, тим одержувачам, які зекономили електроенергію та газ, буде відшкодовано вартість зекономлених ними енергоносіїв у граничному розмірі. Таких осіб є понад 18 тисяч на загальну суму відшкодувань близько 11 мільйонів. До 1 вересня вони можуть подати відповідну заяву, а відтак буде створено графіки, за яким їм буде зручно підійти, щоб інформацію оперативно опрацювати. Максимальна сума відшкодування за газ – 695 грн., за електроенергію – 174 грн.

фото: Олександр Мазуренко

«Вже отримали списки таких домогосподарств від надавачів послуг, і таких осіб є понад 18 тисяч на суму відшкодування 11 мільйонів. Кошти на монетизацію субсидій ще не надійшли, і ще не має порядку. Зараз ми проговорюємо з ЛКП, ОСББ, з житлово-комунальними підприємствами, щоб вони нам допомагали роздавати для тих мешканців, які мають такі зекономлені кошти, заяви і інформувати про те, що перш ніж вони до нас прийдуть з цією заявою, щоб одразу відкрили рахунок у банку, на який ми згодом перерахуємо кошти, або щоб повідомили, на яке поштове відділення вони бажають отримати такі кошти. І такі заяви, згідно постанови, ми будемо приймати до 1 вересня. Але всіх людей ми поінформуємо, щоб не створювати черг.

Ті одержувачі субсидій, які зекономили електроенергію та газ, котрий використовували на опалення, тим буде відшкодовано вартість зекономлених ними енергоносіїв у граничному розмірі – 100 куб. метрів газу, що в еквівалентні становить 695 грн, і електроенергія – 150 кВт, що становить 174 грн. Якщо  ж одержувачі субсидій зекономили менше, то вони отримають менше. Якщо більше – то ні, бо це гранична межа. Решту суми іде в дохід бюджету , - розповіла начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович.