З 6 до 20 вересня на площі Ринок триває фотовиставка «Прояви людяності»

  • 07.09.2017, 14:33
  • 853
  • Уляна Шпуляр
Щороку Агентство ООН у справах біженців зі своїми партнерськими організаціями у всьому світі відзначає Міжнародний день біженця. Цього року на відзначення цієї нагоди Агентство ООН спільно із Посольством Канади в Україні та партнерськими організаціями створили фотовиставку «Прояви людяності». Виставка була урочисто представлена 20 червня на Міжнародний день біженця у Києві на Софійській площі.

фото: Олександр Мазуренко
фото: Олександр Мазуренко

Експозиція виставки складається із двох частин. Перша частина висвітлює життя біженців в Україні та їхній позитивний досвід інтеграції у місцеву спільноту. Друга частина присвячена міжнародному досвіду та успішній інтеграції біженців у Канаді.

«Ми переконані, що головна ідея виставки сприятиме поширенню принципів толерантності та цінностей гуманізму серед львів’ян та численних гостей міста»,- розповідають організатори.

З боку Агентства ООН, контактними особами щодо організації фотовиставки визначено Ніну Сорокопуд, радника з питань громадської інформації: 050-310-17-67 та Тетяну Булах, асистент з питань громадської інформації: 096-808-35-66.