Зараз у Львові працюють чотири пункти обігріву

  • 06.02.2018, 10:10
  • Марія Демчина
Із настанням зимових холодів дуже актуальним є забезпечення бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі. В приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, щоденно, без вихідних, продовжує роботу пункт обігріву, який забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг. Також від сьогодні на період значного зниження температури повітря (від – 10) працюватимуть пункти обігріву на вул. Личаківській, 56, вул. Сербській, 15 та вул. Городоцькій, 163а.

За період 4-5 лютого послугами відділення нічного перебування Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, скористалось 39 людей, а також 4 людей скористалось послугами пункту обігріву.

Як і в минулі роки, під час зниження температури до мінус 10 градусів, відкрито додаткові пункти обігріву у нашому місті.

Так, спільно з благодійною організацією «Регіональний центр соціальної адаптації», організовано роботу пункту обігріву за адресою вул. Личаківська, 56 у приміщенні цієї благодійної організації. Пункт працює з 6 лютого на час значного пониження температури повітря, в робочі дні, з 09.00 до 18.00. Пункт обігріву забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування.

Також з 6 лютого, на період значного пониження температури повітря (від –10), у Галицькому районі міста Львова на території ЛКП «Старий Львів» за адресою вул. Сербська 15, в робочі дні, з 08.00 до 17.00, під керівництвом Галицької районної адміністрації, організовано роботу пункту обігріву. Цей пункт обігріву може розмістити до 25 осіб.

Додатково з 6 лютого, на період значного пониження температури повітря (від –10), організовано роботу пункту обігріву у приміщенні Комунального закладу соціального захисту «Соціальний готель» на вул. Городоцькій, 163а. Пункт обігріву забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування.