Мерія запрошує учасників АТО на зустріч

  • 17.04.2018, 10:19
  • Марія Демчина
У четвер, 19 квітня, з 17.00 до 19.00 год. в районних адміністраціях м. Львова для учасників антитерористичної операції відбудуться зустрічі у форматі «День відкритих дверей». Про це повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

«Участь у зустрічах візьмуть представники структурних підрозділів міської ради. Зокрема будуть фахівці управління соціального захисту та  управління охорони здоров’я, а також представники районних адміністрацій, Центру АТО та Центру соціальних служб. Крім того, учасники АТО зможуть поспілкуватися зі спеціалістами  управлінь земельних ресурсів та житлового господарства. Тобто «атовці» зможуть підійти до представників потрібної структури та отримати фахову консультацію на будь-яку проблемну тему та почути  відповіді на усі свої запитання», - розповіла Галина Слічна.

З її слів, «День відкритих дверей», задля зручності  учасників АТО, відбуватиметься в приміщеннях районних адміністрацій міста Львова. Тобто усі охочі зможуть відвідати захід фактично за місцем проживання.

Проходитиме він за адресами:

- Залізничний район – Залізнична районна адміністрація, вул. Виговського, 34;

- Сихівський район – Сихівська районна адміністрація, пр. Червоної Калини, 66;

- Франківський район – Франківська районна адміністрація, вул. Генерала Чупринки, 85;

- Шевченківський район – Шевченківська районна адміністрація, вул. Липинського, 11;

- Галицький та Личаківський райони – Личаківська районна адміністрація, вул. К. Левицького, 67.