У кожному районі Львова планують відкрити центри для молоді та людей поважного віку

• 13.02.2020, 12:14
  • Пресслужба ЛМР
У частині вивільнених після реформування ЛКП приміщеннях облаштують центри для молоді та людей поважного віку. Таку ініціативу озвучив мер Львова Андрій Садовий під час години питань до міського голови на засіданні сесії міськради.

«Ми у Львові маємо хорошу ініціативу. Після створення МолоДвіжу, прийняли рішення, що подібні центри відкриємо у кожному районі Львова. Також готуємо приміщення для відкриття центрів для сеньйорів — людей старшого віку, де вони зможуть книжку почитати, чай попити. Частина тих приміщень, яка вивільняється, піде на створення таких центрів, частина — буде виставлена на аукціон. Львів — лідер в Україні щодо соціального наповнення наших комунальних приміщень», — зазначив міський голова.