Львів'янам, які постраждали на Майдані, місто виплатить матеріальну допомогу

• 11.11.2020, 11:40
  • Пресслужба ЛМР
З нагоди відзначення Дня гідності та свободи, постраждалим учасникам, які отримали тілесні ушкодження під час масових акцій громадського протесту в Україні, що розпочалися 21 листопада 2013 року, виплатять матеріальну допомогу. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

фото умовне. автор: Роман Балук

Зокрема, одноразову матеріальну виплату отримають 68 мешканців Львова по 1500 грн кожен. На ці потреби у міському бюджеті Львова передбачили 102 000 грн.

Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Нагадаємо, 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.