У Львові та Києві запустять безкоштовне таксі для донорів крові

  • 08.04.2021, 12:39
  • Пресслужба ЛМР
В умовах пандемії коронавірусу по всій країні виникла проблема – критична нестача донорської крові і неможливість її здати через те, що робота громадського транспорту фактично паралізована. Тому наступного тижня команда Фундації #ВАРТОЖИТИ разом з онлайн-сервісом Uklon запустить послугу безкоштовного таксі для донорів крові у Києві та у Львові.

Замовити послугу можна буде, зателефонувавши на лінію безкоштовного таксі кол-центру для онкопацієнтів #ВАРТОЖИТИ за номерами:

  • 5522 — для абонентів lifecell і Vodafone Ukraine. Усі дзвінки безкоштовні.
  • +38 (093) 170 72 19 — для абонентів Kyivstar. Вартість дзвінків згідно тарифів вашого мобільного оператора.

У зв’язку з обмеженими можливостями фінансування, витрати на послугу Uklon покриває лише у Львові та у Києві.

Аби жоден українець не помер від нестачі донорської крові, планують запустити таксі для донорів в усіх 23 містах України, де доступна послуга сервісу Uklon. Тож Фундації потрібна фінансова підтримка.

«Кожен небайдужий українець може зробити донейт на будь-яку комфортну суму, і таким чином оплатити поїздку донору крові у решті 21 місті (окрім Києва та Львова). Маленької допомоги не буває! Важлива будь-яка сума.  120 грн – середня вартість 1 поїздки донора в центр крові. 240 грн – середня вартість 2 поїздок донора: в центр крові і додому», - зазначають у Фундації.

Оплатити таксі для донора можна за посиланням: https://bit.ly/3mz7R7K 

Кожен донейт є незворотною благодійною допомогою.