У Львові до Великодня та Дня міста закупили понад 6600 продуктових наборів для людей у потребі

  • 28.04.2021, 13:07
  • 1649
  • Пресслужба ЛМР
З нагоди Великодня та Дня міста у Львові закупили 6634 комплекти продуктових наборів: 3500 придбало управління соціального захисту для найбільш потребуючих мешканців Львівської МТГ з числа малозабезпечених, осіб з інвалідністю та осіб, які мають порушення функцій зору та слуху. Решту – а це 3134 набори, купив Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування для одиноких літніх людей та самотніх осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку установи.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Найвразливіші мешканці не залишаться без продуктів. Уже до кінця тижня ми їм передамо подарункові пакунки. Частина громадян, їх – понад 1100, отримають продуктові набори через районні відділи соціального захисту. Решту ми передали для розповсюдження громадським і релігійним організаціям та благодійним фондам. А це – УТОС, Фонд реабілітації незрячих, Українська спілка інвалідів, Українське товариство глухих, ЛМГО «Оселя», БФ «Там де живе надія», ГО «Львівська обласна організація Спілка політв’язнів України», БФ «Серце надії» та релігійні громади Львова», - розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

До складу пакунку входять: чай, рибна консерва «Сардина», молоко згущене, олія соняшникова, макарони, рис, родзинки, печиво «Супер Контік», суп брикет гороховий. А паски нам безкоштовно надали благодійники, зокрема, ТзОВ «Галицька здоба» та ПАТ «Концерн Хлібпром».

Також міський територіальний центр соціального обслуговування для одиноких літніх людей та самотніх осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку установи, закупив 1567 великодніх подарункових наборів на загальну суму 225 648 грн. Складовими набору є: паска, ковбаса святкова, сир кисломолочний, масло солодковершкове, засіб для миття посуду, какао- порошок.

Крім того, до Дня міста установа придбала 1567 подарункових комплектів на суму 159 834 грн. У складі набору: макарони спагеті, приправа, молоко згущене, супова суміш горохова та шкарпетки (2 пари).

Як повідомив Ігор Кобрин, загальна вартість усіх закупівель становить понад мільйон гривень. Ці кошти виділили з міського бюджету Львова.