У Львові незрячі господині змагатимуться в кулінарному конкурсі

  • 07.06.2021, 13:38
  • 1342
  • Пресслужба ЛМР
Завтра у приміщенні спецбібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбудеться кулінарний конкурс «Галицька господиня» для незрячих господинь Львова. Цього року господині готуватимуть кондитерські вироби.

фото умовне, автор: Роман Балук

Конкурс розпочнеться о 12.00 год у приміщенні спецбібліотеки ім. Т.Г. Шевченка УТОС (вул. Січових Стрільців,5). Його, традиційно, фінансово підтримало управління соціального захисту Львівської міської ради.

Як розповіла керівниця Львівського осередку УТОС Любов Кукуруза, конкурс «Галицька господиня» відбувається понад 10 років поспіль, і він є надзвичайно популярним серед львів’ян з інвалідністю по зору.

Контактний номер телефону: 0673771309.

Довідка

Громадська організація «Львівська територіальна первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» є неприбутковою громадською організацією і налічує близько 650 осіб з порушенням зору 1 та 2 груп. Свою діяльність організація провадить з листопада 1939 року як осередок незрячих на Львівщині, а з 1959 року — як окремий структурний підрозділ Всеукраїнської організації УТОСу.