Родичам загиблих в авіакатастрофі на Скнилові виплатили матеріальну допомогу

  • 27.07.2021, 10:46
  • Пресслужба ЛМР
У Львові до 19-ї річниці авіакатастрофи, яка сталась на військовому летовищі «Скнилів» 27 липня 2002 року, членам сімей загиблих виплатили одноразову матеріальну допомогу. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова.

фото умовне, автор: Олександр Мазуренко

Як повідомили в міському управлінні соціального захисту, по 2 тис грн отримали 56 людей. В міському бюджеті на ці виплати передбачили 112 тис грн.

«Місто уже не перший рік фінансово підтримує людей, які постраждали чи втратили в авіакатастрофі своїх рідних. Зокрема, у 2020 році члени сімей загиблих також отримали одноразову виплату в розмірі 2 тис грн», - розповіли в управлінні соціального захисту.

Кошти членам сімей загиблих в авіакатастрофі виплатили у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Довідка

Скнилівська трагедія – аварія, яка сталась під час святкування 60-ї річниці 14-го авіаційного корпусу ВПС України на летовищі «Скнилів» під Львовом 27 липня 2002 року. Внаслідок падіння винищувача Су-27УБ у натовп глядачів, загинуло 77 осіб (серед них – 28 дітей) і постраждало близько 250 людей. За кількістю загиблих ця подія вважається найбільшою катастрофою в історії авіаційних свят.