Львівські пластуни зібрали 50 тонн допомоги на підтримку армії

  • 02.03.2022, 16:58
  • Соломія Григор’єва
За 7 днів роботи Штабу Пласту у Львові було відкрито 18 осередків для збору провізії, медикаментів та амуніції на потреби української армії в ЗСУ та Територіальній обороні українських міст. Понад 50 тонн допомоги волонтери Штабу надіслали зі Львова воїнам за 7 днів. Необхідні запити Штаб отримує напряму від військових підрозділів та волонтерів, які координують передачу провізії захисникам.

Частину запитів військових (зокрема дефіцитні ліки та екіпірування) вдається виконувати завдяки потужній підтримці з-за кордону від української діаспори та світової спільноти. Відділ міжнародної підтримки штабу вже налагодив співпрацю з 17-ма країнами Європи та світу і створив 70 пунктів збору гуманітарної допомоги в Україні. Пласт Львів розпочав співпрацю з Координаційним центром Regno, що дозволила пришвидшити логістику закордонної допомоги. Організація закликає міжнародну спільноту скористатись нагодою та об’єднатись задля спільної мети і наголошує, що зараз найнеобхідніше – це медикаменти та амуніція, запасів яких вже бракує в Україні. Детальніше – на пошті: [email protected].

Гаряча волонтерська лінія штабу щодня приймає сотні дзвінків від охочих стати волонтерами і долучитися до допомоги у пунктах збору провізії та координування біженців. Окрім цього, пластуни напрямляють волонтерів на точки плетіння маскувальних сіток, виготовлення коктейлів Молотова і протитанкових їжаків, які так само координують члени Пласту. У штабі повідомляють, що за весь час роботи їм вже вдалося залучити до допомоги понад 1000 волонтерів з громади.

Від учора пластуни відкрили фінансові реквізити для підтримки військових, які допоможуть закупляти амуніцію та ліки з-за кордону напряму. Всі деталі фінансової підтримки – на сайті: https://lviv.plast.org.ua/.

З повним актуальним списком потреб можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3sq2RXH. Перелік пунктів збору у Львові можна дізнатися на сторінках Пласт Львів у соцмережах @lvivplast та на сайті організації https://lviv.plast.org.ua/.

Контакти:

Головний Штаб станиці Львів - вул. Шептицьких, 16

Координаційний пункт станиці Львів - +38 (032) 238 88 26 (стаціонарний), 063 065 36 85 (мобільний)

Зв'язок зі ЗМІ – +38 050 539 19 95 (Марина)