«Кожен, хто приїхав до Львова, має отримати від нас допомогу», - Андрій Садовий

  • 24.03.2022, 11:35
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Андрій Садовий вчергове подякував волонтерам та мешканцям Львова, які надають допомогу людям, вимушено переміщеним із регіонів, де тривають бойові дії. Мер наголосив, що всі українці, які вимушено приїхали до нашого міста, можуть отримати тут необхідну допомогу.

Фото ілюстративне

«Для нас був шок у перші два тижні, тому що ми приймали через вокзал орієнтовно 60 тисяч людей за день. Останнім часом через головний вокзал і Підзамче проходить орієнтовно до 10 тисяч. Тому зараз немає такого великого напливу, але 200 тисяч є стабільно у Львові, й вони потребують нашої підтримки. Ще раз висловлюю велику подяку всім львів’янам, які максимально допомагають.

У кожному районі міста відкрито відповідні пункти, де безоплатно надаємо людям речі першої необхідності. Працює велика кухня біля ветеринарної академії, де можуть готувати в день до 10 тисяч порцій. Кожен, хто приїхав до Львова, має отримати від нас допомогу, тому що вони приїхали всі до себе додому. Ми всі одна велика родина», - сказав Андрій Садовий під час ефіру на своїй сторінці у мережі Facebook.

Вимушено переміщені українці можуть отримати гуманітарну допомогу у Львові в шести постійно діючих пунктах:

Залізничний район — вул. Сигнівка, 1;

Шевченківський район — вул. Замарстинівська, 71 (вхід з вул. Циганівка);

Галицький район — вул. Ф. Ліста, 2;

Сихівський район — вул. Сихівська, 14;

Личаківський район — пл. Петрушевича, 2;

Франківський район — вул. Чупринки, 71.

Номер телефону волонтерського центру: +380 322 546 079.

Нагадаємо, міський волонтерський штаб запустив телеграм-канал із можливостями для вимушено переміщених українців «Наразі у Львові» https://t.me/naraziulvovi.

Також для вимушено переміщених людей запрацював чат-бот «Львів для тебе». Наразі чат-бот доступний у Telegram за посиланням https://t.me/LvivDliaTebeBot. Також за кілька днів чат-бот буде доступний для користувачів Viber.