У Львівській громаді організовують дозвілля для дітей, які приїхали із зон бойових дій

  • 02.04.2022, 14:21
  • Пресслужба ЛМР
Дитинство має бути навіть під час війни. У населених пунктах Львівської громади організовують дозвілля для дітей, які приїхали на Львівщину із зон бойових дій.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

За інформацією департаменту міської агломерації ЛМР, з початку повномасштабного вторгнення на Львівщину прибуло понад дві з половиною тисячі школярів. Частина з них поселилася на території Львівської МТГ. Зараз всі вони проходять онлайн-навчання. А в позаурочний час у громадах їм почали організовувати дозвілля.

Ігри відволікають, книги заспокоюють, усе разом – знижує дитячу тривожність. Наразі треба дбати не лише про фізичну безпеку, а й про емоційну, – кажуть небайдужі мешканці громад, які організовують дозвілля для дітей.

У Брюховичах кілька разів на тиждень місцевий футболіст проводить заняття з футболу для дітей різних вікових груп. Усе відбувається на свіжому повітрі, на одному із майданчиків селища.  

Також відновлюють заняття із футболу у Зашкові.

Натомість у Рудному відновили роботу літературно-мистецького гуртка «Смайлик». Кілька разів на тиждень діти малюють, читають, співають, вивчають українські традиції, переглядають на мультиборді пізнавальні передачі, а також – розповідають про свої рідні міста.

Такі заняття є своєрідною терапією для найменших та найвразливіших очевидців війни.